Let op: Lees voordat je reserveert altijd onze coronamaatregelen.
E-chopper BBQ tour
location_on
Veluwe Specialist Garderen
Vanuit Garderen vinden er iedere dag van de week BBQ Tours met de E-chopper plaats. Het verzamelpunt is het Fietscafé van de Veluwe, midden in Garderen. Na een heerlijk bakje koffie of thee vertrek je onder begeleiding van een gids naar de BBQ-locatie. We hebben een prachtige route met de elektrische stoere E-chopper voor je uitgestippeld.
Onderweg wordt er gestopt in het kleinste stadje van Nederland voor een fotomoment bij Kasteel Staverden. Vervolgens rijden we via verschillende pittoreske dorpjes en Veluwse bezienswaardigheden richting Uddel. Naast het hoogst gelegen natuurmeer van Nederland staat de BBQ al te branden. Hier kun je heerlijk gaan eten en twee consumpties zijn inbegrepen. Nadat iedereen vol zit vertrekken jullie met de E-chopper, door de bossen van de Veluwe, weer richting Garderen voor een afzakkertje. Een leuk, maar vooral ook stoer groepsuitje!
Minimaal 12 personen. Iedere deelnemer dient in het bezit te zijn van een geldig bromfietscertificaat of rijbewijs. Met de E-choppers rijd je een vaste route over de Veluwe, hier kan niet van worden afgeweken. Wij hanteren een borg van €100,-, dit bedrag kan vooraf in de winkel gepind worden.
*Iedere deelnemer dient in het bezit te zijn van een geldig bromfietscertificaat of rijbewijs en deze bij zich te hebben.
* Niet mogelijk in de winterperiode.

Blijf je toch liever thuis?
Vermijd jij liever de drukte maar wil je wel wat nieuws en leuks doen? Speel dan vanuit huis de Escape Room @ Home.
TIP: Reserveer online met de kortingscode "pakjekorting", betaal direct via iDEAL en ontvang 5% korting op jouw reservering!
Contact

» Bekijk de openingstijden van onze vestigingen