Op 9 en 16 augustus vind je gezellige zomerbraderieën in het centrum van Lunteren. Bij de Veluwespecialist in Otterlo zijn jullie in de gelegenheid een fiets te huren en krijgen jullie een gratis route mee richting Lunteren. In een afgesloten gedeelte van de Dorpsstraat kun je snuffelen tussen de kraampjes van diverse ondernemers. Bij 't Nieuwe Erf is een heus kinderplein en voor volwassenen is er 's avonds een thema-avond met muziek, gezelligheid en optredens.
De braderie is van 13.00 - 20.00 uur. Er is een grote variatie in standhouders. Een aantal 'oude' bekende maar ook nieuwe gezichten op de markt. Variatie in food voor groot en klein. Maar ook kleding, (woon)accessoires, schoonmaakproducten, tupperware, speelgoed, snoepgoed.
Het Kinderplein is tot 18.00 uur. Elke week is er een ander thema: Jungle, Kasteel, Waterpret en Beach. Daarna wordt het plein omgebouwd tot gezellig horeca terrein waar vanaf 20 uur live muziek is met een DJ.
Dit evenement al geweest. Wil je andere leuke evenementen bekijken? Klik op de knop hieronder:
Alle evenementen