Let op: Lees voordat je reserveert altijd onze coronamaatregelen.
Elektrische fiets huren
location_on
Veluwe Specialist Hoenderloo
Een leuke fietstocht over de Veluwe is nu nog relaxter met de elektrische fietsen. Door de elektrische aandrijving kan je met nog minder moeite genieten van de omgeving en kan je een extra lange tocht fietsen. De Veluwe is erg divers dus je komt langs veel bezienswaardigheden en verschillende landschappen. Bossen, heidevlaktes, grasvlaktes en zandverstuivingen, het kan allemaal in één fietstocht.
Er zijn verschillende routes beschikbaar, fiets bijvoorbeeld door het Nationale Park de Hoge Veluwe. Of fiets richting de Beekbergen en de Loenense waterval. Of ga de andere kant op en breng een bezoekje aan Radio Kootwijk en Hoog Soeren. Kortom, in de omgeving van Hoenderloo zijn er genoeg leuke bezienswaardigheden in combinatie met een prachtige natuur. Wij denken graag met jullie mee over een geschikte route.
Het huren van E-bikes kan ook gecombineerd worden met andere activiteiten van de Veluwe Specialist. Maak er bijvoorbeeld een elektrische dag van en probeer ook de E-choppers of de E-mountainbikes, unieke activiteiten! Voeg een lekker lunchpakketje toe voor onderweg en jouw dagje uit is compleet.
Is de groep groter dan de online voorraad aangeeft? Neem dan contact met ons op voor een passende oplossing.
Wil je naast een fiets ook een kinderzitje, hondenmandje of hondenkar huren? Reserveer dit dan via onze fietsverhuur pagina. Hier kan je gemakkelijk in één keer een fiets en toebehoren reserveren.

Blijf je toch liever thuis?
Vermijd jij liever de drukte maar wil je wel wat nieuws en leuks doen? Speel dan vanuit huis de Escape Room @ Home.
Contact

» Bekijk de openingstijden van onze vestigingen

Recensies en reacties
-
Mevr. Paola Tol:
"We waren een beetje teleurgesteld, we hadden graag in het bos willen fietsen, langs kastelen, de medewerker ha..."
-
Mevr. Nicole van Kuilenburg:
"Heerlijk twee elektrische fietsen gehuurd. Wij hebben er de hele dag plezier van gehad. Enige nade..."
-
Mevr. M.A. Vroegindeweij:
"Lekker fietsen over de Hoge Veluwe. Ophalen van de fietsen ging snel en makkelijk. Ook toen bleek dat..."
-
Dhr. Jch Joosten:
"Zeer duidelijk en vriendelijk!"
-
Dhr. Ard van Berkel:
"Makkelijke boeking, duidelijke site, prima ontvangst, soepele uitleg, vriendelijke medewerksters, waardevo..."
-
Mevr. S.R. Susan Nijhuis:
"Leuke meiden. En ondanks dat wij op het nippertje terug kwamen(30 sec voor sluitingstijd) bleven ze h..."
-
Dhr. C. van den Berg:
"Keurig georganiseerd bij het ophalen van de bestelde producten ( ivm Coroa) materiaal werd goed uit geleg..."
-
Dhr. J Driezen:
"De fietsen waren van uitstekende kwaliteit."
-
Mevr. J. Stultjens:
"We hebben heerlijk gefietst. Alleen jammer dat 1 elektrische fiets er halverwege mee stopte. "
-
Mevr. Jp Hellenthal:
"Heel vriendelijk personeel , en goede e bikes . komen zeker nog een x terug "
-
Mevr. Karin van Hoof:
"Prima elektrische fietsen en goede service. "
-
Dhr. Henk van Ooyen:
"de medewerkers waren erg aardig en behulpzaam, de fietsen van matige kwaliteit. een fiets rammelde nogal, ..."
-
Dhr. J Tompot:
"top staff and good advises
"
-
Mevr. A. Karregat:
"Hebben een ruim uur moeten wachten totdat we de fietsen in ontvangst konden nemen. Heel erg zonde van de tij..."
-
Dhr. Ron Buisman:
"Goed geholpen"
-
Dhr. Hugo Kelder:
"Voor personeel, prima geregeld en prettige fietsen."
-
Dhr. Ruud Saly:
"Zeer teleurstellende ervaring. Fiets A ontvangen met volle accu. Fiets funcioneerde zoals het hoort. Fiets B(in..."
-
Dhr. P.C.G. / Paul Olierook:
"Het personeel was heel aardig en we kregen de koffie en appelgebak buiten op het pleintje. Een teg..."
-
Dhr. M. van Leeuwen:
"Aardige medewerkers,,en goede service "
-
Dhr. F Buisman:
"goed en netjes geregeld en fiets ook "
-
Mevr. Karin Egas:
"Bijzonder vriendelijk "
-
Mevr. Anja Marsman:
"Prima fietsen, fijn geholpen! En leuke tip gekregen waar we edelherten konden vinden! "
-
Mevr. Saskia Schilder:
"Super service"
-
Dhr. M. Verhoef:
"Goedenavond, We hadden 2 elektrische fietsen en een e chopper besteld plus hondenkar. Helaas sprong de jonge ..."
-
Mevr. M. Wind:
"Best lange wachttijd, ondanks ik een dag vooraf al gereserveerd en betaald had.
Vanwege 3 dgn fietshuur kreeg ..."
-
Dhr. H De Winter:
"We werden enthousiast en zeer vriendelijk geholpen!"
-
Mevr. Adri Enthoven:
"Keurige uitleg. Elektrische fiets met krachtige motor. Alleen rammelde de accu. Dit heb ik gemeld en werd ..."
-
Mevr. M van Lambalgen:
"We hebben heerlijk gefietst, alleen voor kleine mensen (1.65) staan de zadels net iets te hoog. Genoeg k..."
-
Dhr. K. Veldman:
"Vriendelijk personeel, goed geregeld"
-
Mevr. Joke Lentz:
"De accu van de fiets ging stuk onderweg . We werden heel snel geholpen .
Dank je wel ."
-
Mevr. Joke Roelofs:
"Zeer vriendelijke medewerkers!"
-
Mevr. H Berk:
"Goede en vriendelijke service "
-
Mevr. Astrid Broersen:
"De fietsen waren prima en we kregen een hele mooie route mee"
-
Dhr. Peter Priem:
"Goed geregeld en erg vriendelijk "
-
Dhr. Marcel Nijzink:
"Leuke activiteiten in prachtige omgeving.
Onderweg helaas een lekke band. Binnen een half uur werd er e..."
-
Mevr. Gitta Miltenburg:
"Ik vond het jammer dat ik, toen ik belde dat mijn accu leeg was en de fiets vanaf het begin best aan li..."
-
Mevr. A.P. van Zoest:
"Goede stevige fietsen en zeer vriendelijk geholpen."
-
Dhr. PJM/Peter Kemper:
"Vriendelijk personeel en goed materieel"
-
Mevr. Ineke De Graaf:
"Fietsen: matige kwaliteit, zadels knetterhard, door het materiaal van de handvatten krijg je enorme zweet..."
-
Dhr. Rien Bruins:
"Mooie afwisselende fietsroutes. Wel slechte accu die snel leeg was."
-
Mevr. Anette Lens:
"Prima fietsen gehuurd bij de veluwe specialist. Bijzonder aardig personeel. Mooie route uitgestippeld. Meer ..."
-
Dhr. M Swagten:
"Supe service en personeel vriendelijk en kundig "
-
Mevr. Wilma Groeneveld:
"Prima fietsen. Na 35 km fietsen de accu's nog net zo vol als bij de start. Fijn dat er ook een dubb..."
-
Dhr. D Honing:
"Graag de fietsen goed nakijken na verhuur
Mijn fiets miste een bel en de remmen moeten beter afgesteld worden
..."
-
Mevr. Hanneke van den Heuvel:
"Het was een super leuke dag , en de fietsen deden uitstekend zijn werk , ook de medewerkers waren..."
-
Mevr. Dewi Pranger - Sturm:
"We hebben 2 hele fijne fietsen gehuurd. Hele leuke route gefietst. Medewerkers wisten niet veel ove..."
-
Mevr. Iris De Vries:
"Prima ontvangst, uitleg en fiets"
-
Mevr. karin koning:
"voor zover nodig werd een keurige instructie gegeven bij de elektrische fietsen. een eerste uitgegeven fiet..."
-
Dhr. Frank Schuurbiers:
"Ondanks onze last minute reservering was alles snel en goed geregeld.
Ontvangst, uitleg en innamen van..."
-
Mevr. G.M.J. van Kampen:
"Was een oke verblijf voor 1 nacht."
-
Dhr. Leo Vreeburg:
"Top service. "
-
Dhr. Phm Jansen:
"Zeer goed en betrouwbaar bedrijf , vriendelijk en duidelijk personeel .
Aanrader !!"
-
Dhr. Peter van Rijt:
"1 van de 2 fietsen die wij meekregen had een slot dat was vastgemaakt met tie-wraps. Na de eerste flinke d..."
-
Mevr. Irene van den Berg:
"Alles goed geregeld. Speciaal een route gemaakt op de wensen die wij hadden, qua bezienswaardigheden ..."
-
Mevr. A. Van Duffelen:
"We zijn enthousiast geholpen en kregen leuke ideeën voor fietsroutes mee."
-
Dhr. C. Schuurmans:
"Het meegeven van kapotte fietsen en het niet direct kunnen restitueren van het bedrag, dit terwijl innen bl..."
-
Dhr. Arend Verhoeven:
"Top "
-
Mevr. Patrick Pestieau:
"We hadden de fietsen op voorhand gereserveerd voor drie dagen. Het weer was slecht, maar de streek is z..."
-
Dhr. Pieter Overbeeke:
"Jammer dat de batterij van de fiets na 50km leeg was voor een rit van 60km, best zwaar zo’n zware fiet..."
-
Mevr. Marga Verdonschot:
"de fietsen waren geweldig en het rondje hoge Veluwe park was mooi. maar het weer zat niet mee.
goede..."
-
Mevr. Lia Harren:
"Fiets was goed wel wat zwaar en de afstelling met de medewerksters was top."
-
Mevr. M. Mol:
"De fietsen stonden niet klaar, terwijl we er pas om 11u waren, dat maakte het wat rommelig. Wel heel vriendelijk ..."
-
Mevr. M.L. Vandenbulcke:
"zeer vriendelijke bediening en prima fiets"
-
Dhr. J. van Blijderveen:
"Zeer vriendelijk personeel. Prima fietsen en prachtige route!"
-
Mevr. H Tjerks:
"zeer vriendelijke medewerk(st)ers. Instructies ook ok.
Minder tevreden over het moeten ondertekenen van een ve..."
-
Dhr. Aswin Verboeket:
"De instructies zijn matig, maar voldoende.
De electrische fiets op zich is prima, al was ewn middenmotor..."
-
Dhr. K Sipkens:
"Keurig geholpen door de medewerkers; ook fijn dat er knooppuntenroutes beschikbaar waren.
Top service!"
-
Dhr. Eric Sier:
"Ik ben al in n paar van der valken geweest maar dit vond ik t mooiste en gezelligste en knuste hotel heel mooi ..."
-
Dhr. J Van den Hatert:
"Top dag gehad! Alleen de zadels zaten niet echt comfortabel... een tipje"
-
Dhr. W Breugem:
"Alles prima voor elkaar. Goede fietsen groot bereik accu en zeer correct geholpen. We komen zeker terug!"
-
Dhr. Ewald Leus:
"Elektrische fietsen waren goed. Het ophalen duurde bijna een half uur. Inname ging gelukkig sneller. Leuke fie..."
-
Dhr. Doeshant Ganga:
"Sommige paadjes zijn wat smal (maar dat ligt buiten jullie denk ik). Daarnaast was de kastelenroute redeli..."
-
Mevr. ine schumer:
"Fiets met een kapotte accu waardoor we weer na een kwartier op park terug moesten fietsen pfff
De batterij..."
-
Dhr. M den Toom:
"Het was een prima activiteit, maar helaas wel anders dan gepland. Ter compensatie mochten wij nog een dag 2 st..."
-
Dhr. H. Ehrenburg:
"De tocht was mooi!! maar pittig! Veel klimmen en dalen. Mazzel dat we fantastisch weer hadden. Met regen en ..."
-
Mevr. Anneke Epskamp:
"Gaat goed zo, fiets huren en al vlot op weg..."
-
Mevr. J. Houdijk:
"Geen activiteiten gedaan! Alleen een fiets gehuurd!"
-
Dhr. R.P. van der Wereld:
"Netjes geholpen, super elektrische fietsen je hoefde bijna niet te trappen!"
-
Dhr. Rien Bruins:
"Batterij electrische fiets ging onderweg leeg en zadel andere fiets zat los. Erg slordig dat materiaal niet o..."
-
Mevr. Barbara van Duinkerken:
"Wij hadden een arrangement gewonnen met twee elektrische fietsen voor een dag. We hebben een supe..."
-
Mevr. A. Elsinghorst:
"Was geen prettige fiets, lage fiets geen bel.
Bij aankomst veel te lang wachten, iemand anders zou mense..."
-
Dhr. Henk Bakker:
"Alles was uitstekend met uitzondering van de starttijd. Deze is door de drukte een uur vertraagd waardoor we ..."
-
Mevr. Ada Roest:
"bij aankomst was het wat chaotisch in de winkel omdat het druk was. Maar na de appeltaart en koffie een fijne ..."
-
Mevr. j kanninga:
"We hebben een geweldige dag gehad we hebben de route gefietst die wij van jullie mee hebben gekregen en hebbe..."
-
Dhr. W. Mulder:
"Prima geregeld; vriendelijk personeel.
Minpuntje: ik had een mountainbike gehuurd, maar eigenlijk liever een..."
-
Mevr. A. Campagne:
"Goede, fijne fietsen. Jammere was dat ze 17.30 alweer terug moesten. Voor de rest super, ook de medewerkers ..."
-
Mevr. L. Trompe:
"Instructies waren redelijk goed maar we kregen een fiets mee zonder slot er op wat erg onhandig was, toen we d..."
-
Dhr. Peter Kok:
"vriendelijk te woord gestaan en duidelijke uitleg. daarna een heerlijk dagje gefietst in een mooie omgeving..."
-
Dhr. Gerard Barbiers:
"Mooie elektrische fietsen en we hebben er heerlijk van genoten die dag.Goede uitleg gekregen van de meide..."
-
Dhr. PJM Peter Kemper:
"Binnen 1 dag was fietshuur geregeld. Vriendelijk en behulpzaam personeel en goede kwaliteit elektrische ..."
-
Mevr. Cocky Groot:
"Mooie route met een goede e-bike en vriendelijke medewerkers"
-
Dhr. Peter Nieuwmeyer:
"Van de 2 gereserveerde fietsen waren de remmen onvoldoende, logge fietsen met voorwielmotor.
We moesten..."
-
Mevr. Marcella Herklots:
"Zeer tevreden over de instructies en de fietsen"
-
Mevr. Annelies Van Spronsen:
"Hele aardige en vriendelijke jongens die ons hielpen. Heerlijke fietsen! Voor herhaling vatbaar!..."
-
Dhr. JW Joore:
"Zeer goede (elektrische) fietsen en fijne medewerkers die de tijd voor je nemen.
Super dat je een fietsknooppun..."
-
Dhr. Eric Maertens:
"fietsen 5 dagen gehuurd en elke dag meer dan 80 km gefietst; zeer goede fietsen
laden wel traag op"
-
Dhr. M Jansen:
"het was eigenlijk te warm om heel ver te fietsen, in de bossen was het goed te doen.
vriendelijk en snel gehol..."
-
Dhr. Jp Tuin:
"Een goede fiets veel plezier van gehad"
-
Mevr. Nancy Van Driel:
"Helaas heel slecht weer gehad daardoor niet een volledige route kunnen fietsen. Maar de medewerkers ware..."
-
Dhr. Rudy van Esch:
"Leuke route, fijne e-bikes, goede uitleg van vriendelijke dames"
-
Mevr. Ria Schutte:
"Het was super, leuk personeel in Hoenderloo! Hylko?"
-
Mevr. K. Smit:
"Half 6 fiets inleveren vind ik wel vroeg voor een zomerse dag "
-
Dhr. Klaas Smit:
"Geen geld terug bij annulering door ziekte. Matige klantenservice"
-
Dhr. Leo Jansen:
"De dame die ons ontving was duidelijk niet gediend van onze vragen mbt de fiets. Helaas.
De dame op zaterdag,..."
-
Mevr. R. Slagers:
"Prima"
-
Mevr. yda sprengers:
"Goede fietsen, vriendelijk en fijn personeel"
-
Dhr. E.P. Boter:
"Fijne fietsen. Alleen wel erg (te) harde zadels: dat kan beter."
-
Dhr. J-W Broekhuis:
"Uiteraard gaf het mooie weer op 2e paasdag de fietstocht een extra positieve bijdrage, maar met een E-bike ..."
-
Dhr. C. Mourits:
"Geheel was prefect duidelijk en goede organisatie "
-
Dhr. A. rekmans:
"Vriendelijk, optimale service en uitleg.
Gewoon top "
-
Dhr. Rob Alblas:
"Goede service en prima fietsen"
-
Mevr. J. Dooge:
"We zijn tevreden over de fietsen kregen nog een fietsroute mee we hebben heerlijk gefietst"
-
Mevr. Christel Sedney:
"mooi route gereden op prima fietsen. "
-
Dhr. R.L Venema:
"Klantgericht personeel.
Prima fiets meegekregen."
-
Dhr. Ton en Elly Meulendijks= Cremers:
"Vriendelijke en goede service bij het afhalen van de fietsen maar ook in het voortraject..."
-
Dhr. Ad Stout:
"Zeer tevreden over materiaal en de service, ondanks de drukte op het tijdstip dat wij af hadden gesproken."
-
Dhr. M. Nieuwenhuis:
"Prima"
-
Dhr. Wim Knippenbergh:
"Was prima geregeld"
-
Dhr. Casper van den IJssel:
"Een fijne dag gehad. Vriendelijke ontvangst. Fijn dat de fietsroutes al op kaart beschikbaar waren...."
-
Mevr. G. Grit:
"goed"
-
Dhr. M Bakker:
"Goede service, en vriendelijk personeel. Ik kan het iedereen aanraden. "
-
Mevr. Marianne Gentenaar:
"De elektrische fietsen die we hebben gehuurd waren in prima staat!
Mooie route gefietst over de Vel..."
-
Dhr. M nahon:
"Goed,vlot,netjes en duidelijk geholpen."
-
Dhr. Sandra Bravenboer:
"Goed georganiseerd en goede kwaliteit fietsen. Het was een top dag."
-
Dhr. Michiel Nieuwboer:
"Prima verhuurder, alles was correct en fijn.
Hele goede kwaliteit fiets!
Geen minpunten"
-
Dhr. J. Heimans:
"Alles klopt. Vriendelijke uitleg en prima materiaal."
-
Dhr. H. Van den Brink:
"Vriendelijke ontvangst Prima kwaliteit fietsen Goede uitleg over gebruik E Bike Factuur komt ook nog een..."
-
Dhr. Spanings:
"Goede fietsen, leuk geholpen, lekkere ijsco achteraf, om te herhalen.
Silvie en remo"
-
Dhr. Joost Lieshout:
"Prima service, zeer fijne electrische fiets met sterke accu meegekregen.
"
-
Dhr. Joke Hoekstra:
"Vriendelijk ontvangst en duidelijke uitleg"
-
Dhr. R. Houtman:
"De dames stonden met vriendelijkheid hun mannetje.
We komen snel weer terug"
-
Dhr. Jan Zijp:
"Wederom prima elektrische fietsen en prettig geholpen "
-
Dhr. AAM Winters:
"Ik vond de medewerkers heel vriendelijk ook een goeie uitleg over de e-bikes en goed verzorgde fietsen. Vr. G..."
-
Mevr. p de Pater:
"Wij zijn corrrect geholpen en de koffie +appeltaart smakten prima."
-
Mevr. B. Bank:
"De ontvangst was prima. We starte bij jullie voor een rondje Happen en TrappenKoffie met gebak en voor een was e..."
-
Dhr. H bleeker:
"Zeer vriendelijke medewerker(sters). groot assortiment en lekker gefietst. top!"
-
Mevr. R. Kooi:
"Compliment voor de dames van VeluweSpecialist Hoenderloo, vriendelijk en enthousiast te woord gestaan!"
-
Mevr. Anita Jansen:
"Erg vriendelijk personeel "
-
Dhr. R. van mazijk:
"Wij kregen goede, vlotte e-bikes en hebben deze bijna 6 uur gebruikt : Voldoende actieradius voor het hele ..."
-
Dhr. j.j. kloosterboer:
"Leuk ontvangen en goede uitleg gehad omtrent de elektrische fietsen en na afloop 4 muntjes
voor een le..."
-
Dhr. C.J.L Coumba:
"Goede fiets en erg vriendelijk personeel "
-
Dhr. J (Jack) van Oostrom:
"Prima fietsen en zitje"
-
Mevr. Sylvia van Trijffel:
"Ik heb helaas een discussie moeten voeren met de verhuurder. Deze wilde een kopie van mijn legitimat..."
-
Mevr. C.C De neef :
"Voor de heren de complimenten. de dame zou niet alleen aandacht aan goed uitziende klanten moeten geven...."
-
Dhr. Danny Looijmans:
"Vriendelijke dames, en alles netjes geregeld"
-
Dhr. B. Heutinck:
"Super fijne fietsen en je kunt er vele km fietsen!
Prachtige omgeving en leuke routes!
We werden zeer vrien..."
-
Dhr. A den otter:
"Netjes en gezellig geholpen, kregen koffie aangeboden. Goede informatie en uitleg over de E-chopper. Super aa..."
-
Dhr. H Emmelkamp:
"Prima! Goede fietsen. Zeer hartelijke ontvangst en ook weer bij terugkomst. Goede uitleg werking fietsen. Alt..."
-
Dhr. A. Koffeman:
"Top service. Goede fietsen. Wij waren zeer tevreden"
-
Dhr. P van den steen:
"pro
aanbod beter afgestemd op gezinnen met kinderen dan andere verdelers. Meer diversificatie
zou meer..."
-
Dhr. N. Kuijper:
"Uitstekend geholpen, een knooppunt route op maat werd vlot uitgezet. Prima dienstverlening en fijne fietsen. ..."
-
Dhr. Nick van der Valk:
"We hadden bovenstaand een dag van te voren geboekt, eenmaal bij de veluwe specialist stond niets klaar ..."
-
Dhr G.D. Slager:
"Superfietsen. Mooie omgeving."
-
Mevr Denise De Graaf:
"Heel goed geholpen door super vriendelijk personeel!"
-
Mevr Annemieke Mossou:
"Vandaag op nieuw meegedacht met een mooie route door medewerker.
Het was voor ons de tweede keer maar k..."
-
Dhr Micha Tirion:
"Lekker gefietst. Heel erg jammer van het waardeloze zadel op de fiets. Deze was zo slecht dat we allebei na 3..."
-
Dhr. C van rijswijk:
"Op en top tevreden!
Kwalitatief zeer goede fietsen.
Vriendelijk en behulpzaam personeel.
Gratis fietst..."
-
Mevr. G. Veerman:
"Prima fietsen!
En aardige medewerkers!"
-
Dhr. P Jacobs:
"Jongeman weet niets van Verborgen restaurants route., die op jullie eogen website stáát?
Meisje vestiging Hoe..."
-
Mevr. M. Vlugt:
"Heel vriendelijk en klantgericht. En prima fietsen; uiterst tevreden dus !"
-
Dhr. M. Langendoen:
"Fietsen gehuurd met kortingsbon van 1 euro per fiets. Via internet-reservering is er geen mogelijkheid om d..."
-
Mevr. Paula Maas:
"Ja echt leuke meisjes,we werden goed geholpen"
-
Dhr. j pannekoek:
"leuke dag gehad. Jammer van de regen."
-
Mevr P. van Ommen:
"Super leuke dag gehad, mooie fiets met goede accu, fijne scooters, wij doen het zeker nog eens!"
-
Dhr. M Jager:
"Vind het een beetje raar,dat je voor een middag net zoveel betaald als een hele dag."
-
Dhr. Jos Jansen:
"kei goeie fietsen . Vriendelijk personeel. Een 10"
-
Mevr. H. braanker:
"Het was een prima fiets. En mooie route om te rijden. Klein minpuntje is dat je alleen kon reserveren via m..."
-
Dhr Brugg Pethke:
"Wel apart dat we het Veluwe info pakket bij inleveren van de fietsen kregen, handiger zou zijn bij ophalen va..."
-
Dhr Hans den Hartog:
"Uitstekende service, erg vriendelijk en een uitstekende fiets. "
-
Dhr Jan de Jongh:
"vriendelijke en zeer behulpzame medewerkers. Prettige locatie en goede fietsen."
-
Dhr. Rob Jansen:
"Prima service, snelle afhandeling, mooie fietsen en heel aardig personeel."
-
Dhr. H.L. Nijzing:
"Snel en vriendelijk geholpen. Tips over routes en toegangskaarten gekregen. Materiaal bijna nieuw en alles g..."
-
Mevr. Annemieke Mostou:
"Vanmorgen met een warm welkom ontvangen. Wij hadden geen fietskaart en de medewerker(s) bedacht gelijk ..."